Telefon na dwie karty sim

Telefon na dwie karty sim

Każdy posiadacz służbowej komórki z pewnością doceni rozwiązanie jakim jest telefon na dwie karty sim. Ten, kto pierwszy wymyślił telefon na dwie karty sim był prawdziwym geniuszem. Idea takiego fonu sprawdza się idealnie, zwłaszcza w środowisku przedstawicieli i menadżerów.


telefon satelitarny

Foto: media.conrad.com

Dlatego też na telefon na dwie…

Dlatego też na telefon na dwie karty sim decydują się właśnie głównie przedstawiciele handlowi i wszyscy ci, którzy w obowiązku mają posiadanie służbowej komórki. Taki telefon na dwie karty sim jest to odpowiedź na rozterkę, gdzie pomieścić oba telefony w ciągu dnia pracy, tak aby mieć oba pod ręką. Można oczywiście zrezygnować z telefonu prywatnego, ale jeśli ktoś jest na stałe w kontakcie z rodziną, to niezbyt dobrze by wyglądały takie bilingi powtarzające się z danymi numerami.

telefon na dwie karty sim

Foto: www.voxim.pl

Dlatego też prywatny fon też się zawsze przydaje. Warto jest więc zaopatrzyć się w telefon na dwie karty sim. Przydaje się on każdego dnia i zaoszczędza nam on nie tylko miejsca, ale i nerwów. Nie musimy się obawiać wtedy, że zapomnimy zabrać któregoś z domu, czy też naładować baterię by ta nie padła. Tutaj cały czas operujemy tylko i wyłącznie jednym modelem, który w zupełności starcza, gdyż daje sobie radę z obsługą dwóch kart SIM.

W ten sposób możemy mieć nawet dwóch różnych operatorów, a telefon na dwie karty sim sam się domyśli na który numer kto dzwoni, a także nam ułatwi wykonywanie połączeń od nas na zewnątrz. Polecam wszystkim.

Autor poleca również stronę: telefon satelitarny

Aplikuj do pracy

    Odpowiedz

    Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

    Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>